Johtajat

Täältä löytyy johtajien yhteystiedot

Jaakko-Juhani Lunden
(jaakko-juhani.lunden@esme.fi, 0452753434)
Lippukunnanjohtaja
Ryhmät: Mangustit, Pinkit Eräponit

Joni Taipale
(joni.taipale@esme.fi, 0403023499)
Ryhmät: Nallekarkit, Juustonaksut

Miira Lehto
(miira.lehto@esme.fi, 0440616426)
Rahastonhoitaja

Oskari "Opo" Korhonen
(oskari.korhonen@esme.fi, 0504520002)
Jäsenrekisterivastaava
Ohjelmavastaava
Ryhmät: Sudet, Pinkit Eräponit

Tuomas Simula
(tuomas.simula@esme.fi, 0445300850)
Pestivastaava
Ryhmät: Sudet, SKY, Pinkit Eräponit

Laura Nyman
(laura.nyman@esme.fi, 0404180024)
Ryhmät: Nallekarkit, Juustonaksut, Sonerateipit

Emma Ikonen
(emma.ikonen@esme.fi, 0401710088)
Viestintävastaava
Ryhmät: Liito-oravien liitto (LOL), Sonerateipit

Reetta "Söde" Söderberg
(reetta.soderberg@esme.fi, 0445114504)
Kolovastaava
Ryhmät: Liito-oravien liitto (LOL), Sonerateipit

Essi Keisala
(essi.keisala@esme.fi, 0453294090)
Esme tuotevastaava
Ryhmät: Nuoret urheat tarpoja tytöt (NUTT), Sonerateipit

Erica "Eci" Nyman
(erica.nyman@esme.fi, 0409642707)
Ryhmät: Nuoret urheat tarpoja tytöt (NUTT), Sonerateipit

Maria Kärkkäinen
(maria.karkkainen@esme.fi)
Esmari vastaava

Emma Saukkoriipi
(emma.saukkoriipi@esme.fi)